ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller

Michael Jackson Fan Club ™ 2023

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Michael Jackson’ın çocukluğunu canlandıracak oyuncu seçildi

YazarMesaj
JaCkSonBaSaK
Michael Jackson’ın çocukluğunu canlandıracak oyuncu seçildi FgsKrc
JaCkSonBaSaK

Burçlar Burçlar : Yengeç Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 338
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : Kayseri
Lakap Lakap : Jackson Hayranı

Michael Jackson’ın çocukluğunu canlandıracak oyuncu seçildi Empty
MesajKonu: Michael Jackson’ın çocukluğunu canlandıracak oyuncu seçildi   Michael Jackson’ın çocukluğunu canlandıracak oyuncu seçildi EmptyCuma Ocak 19, 2024 8:30 pm

“Popun Kralı” Michael Jackson’ın hayatını konu alan film için çalışmalar başladı. 18 Nisan 2025’te vizyona girecek olan filmde Jackson’un çocukluğunu canlandıracak isim belli oldu.

2009’da hayatını kaybeden ABD’li pop ikonu Michael Jackson’ın hayatını konu alan biyografi türündeki film için geri sayım başladı. Merakla beklenen filmin yönetmen koltuğunda İlk Gün, Adalet, Tetikçi ve Kral Arthur gibi başarılı filmlere imza atan Antoine Fuqua oturacak.

“Michael” adını taşıyan film 18 Nisan 2025’te vizyona girecek.

Filmde, Jackson’on çocukluğunu canlandıracak isim belli oldu.

“Popun Kralı’nı 9 yaşındakiJuliano Krue Valdi canlandıracak.

“Kalbimde çok özel bir yeri var”
Valdi, şarkıcının kardeşleriyle”Jackson 5″ olarak ünlendiği dönemdeki sahnelerde rol alacak.

Valdi “Bu fırsat benim için çok değerli çünkü Jackson, popun kralı ve kalbimde çok özel bir yeri var. 5 yıldır onun şarkılarıyla dans ediyorum. Beni çok özel hissettiriyor. Kendimi onun şarkılarıyla dans ederken çok iyi hissediyorum. Michael Jackson’ın enerjisine bayılıyorum” dedi.

Jackson’ın kostümlerini giyerek dansını taklit eden genç yeteneğin Instagram’da yaklaşık 150 bin takipçisi bulunuyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://jacksonmichael.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Michael Jackson Walpepar
» Michael jackson hayatı
» Michael Jackson - Another Part Of Me
» Michael Jackson Avatarları
» Michael Jackson - Cheater