ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller

Michael Jackson Fan Club ™ 2023

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şeytanın hapis hikayesi..

YazarMesaj
JaCkSonBaSaK
Şeytanın hapis hikayesi.. FgsKrc
JaCkSonBaSaK

Burçlar Burçlar : Yengeç Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 338
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : Kayseri
Lakap Lakap : Jackson Hayranı

Şeytanın hapis hikayesi.. Empty
MesajKonu: Şeytanın hapis hikayesi..   Şeytanın hapis hikayesi.. EmptyC.tesi Ocak 13, 2024 4:29 pm

İnsanlığın ilk var olduğu dönemdeŞeytanın hapis hikayesi.. adamin biri seytani yakalamaya karar vermis. Ancak bunun için 40 yil Tanri'ya ibadet etmesi gerekiyormus. Karisiyla Şeytanın hapis hikayesi.. dostlariyla ve bütün dünyayla iliskisini kesmis Şeytanın hapis hikayesi.. kendisini ibadete adamis. 40 yil sora Tanri Şeytanın hapis hikayesi.. ibadetinin karsiligi olarak ona agzi kapali bir sisenin içinde seytani sunmus.
Artik özgürmüs adam. Dünyada neler olup bittigini görmek Şeytanın hapis hikayesi.. nelerin degistigini ögrenmek için sabirsizlaniyormus. siseyi karisina teslim etmis Şeytanın hapis hikayesi.. merakına yenilip şişenin ağzını açıvermiş...
Açar açmaz da seytan siseden firlayip cikmis ve gülmeye baslamis. “Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın" diye alay etmis kadinla. “Yok canim " demis kadin. "Sen hiç o şişenin içinde olmadın ki. "Nasıl olur? " diye haykırmış şeytan. "Sen de gördün...siseden çiktim ben! "
"Hiç o sisenin içinde degildinŞeytanın hapis hikayesi.. Virgul inanmıyorum buna. Nasıl küçücük şişeye girebilirsin ki? " Kafasi atmis seytanin . "Gireyim de gör ! demis ve yeniden sisenin içine girivermis. iste böyle...Adamin seytani hapsetmesi 40 yiliniŞeytanın hapis hikayesi.. kadinin ise yalnizca 5 dakikasini almis. seytan da söyle isyan etmis Tanri'ya :

TANRIM Şeytanın hapis hikayesi.. MADEM KADINI YARATACAKTIN Şeytanın hapis hikayesi.. O ZAMAN
BANA NE GEREK VARDI ?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://jacksonmichael.yetkin-forum.com

Şeytanın hapis hikayesi..
1 sayfadaki 1 sayfası