ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ıllılı.ıl.lı..☆Michael Jackson Fan Club ☆.ıl.lı.ıllılı © Thriller

Michael Jackson Fan Club ™ 2023

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Serenay Sarıkaya, "Ateşe Düştüm" şarkısında Mert Demir'e vokal yaptığı haberlerini doğruladı.

YazarMesaj
JaCkSonBaSaK
Serenay Sarıkaya, "Ateşe Düştüm" şarkısında Mert Demir'e vokal yaptığı haberlerini doğruladı. FgsKrc
JaCkSonBaSaK

Burçlar Burçlar : Yengeç Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 339
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : Kayseri
Lakap Lakap : Jackson Hayranı

Serenay Sarıkaya, "Ateşe Düştüm" şarkısında Mert Demir'e vokal yaptığı haberlerini doğruladı. Empty
MesajKonu: Serenay Sarıkaya, "Ateşe Düştüm" şarkısında Mert Demir'e vokal yaptığı haberlerini doğruladı.   Serenay Sarıkaya, "Ateşe Düştüm" şarkısında Mert Demir'e vokal yaptığı haberlerini doğruladı. EmptyPaz Ara. 17, 2023 4:41 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Serenay Sarıkaya'nın "Ateşe Düştüm" şarkısını seslendiren Mert Demir ile ilişki yaşadığı, hatta şarkıda Demir'e vokal yaptığı iddia edilmişti.

Dün İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 13. Sosyal Medya Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Sarıkaya, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.

31 yaşındaki oyuncu, "Ateşe Düştüm" şarkısında vokal yaptığını "Şarkıda vokal yapan benim, evet" sözleriyle doğruladı.

Ünlü oyuncu "Aşk iddialarına ne cevap verirsiniz?" sorusuna ise "Durun bakalım" yanıtını verdi.

Mabel Matiz'le birlikte seslendirdiği "Antidepresan" şarkısıyla yıldızı parlayan Mert Demir, şimdilerde "Ateşe Düştüm" adlı single'ıyla müzik dünyasında adından söz ettiriyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://jacksonmichael.yetkin-forum.com

Serenay Sarıkaya, "Ateşe Düştüm" şarkısında Mert Demir'e vokal yaptığı haberlerini doğruladı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mustafa Kemal’in 06 Mart 1922’de yaptığı TBMM Gizli Celse Zabıtlarının 3. Cildinde yer alan konuşması